Autofit

AUTOFIT je mezinárodní servisní koncept určený pro autoopravny a autoservisy s rozsáhlým spektrem profesionálních služeb. Naším cílem je vybudovat v České republice síť autoservisů, jež poskytují služby na vysoké odborné a technické úrovni, a takové autoservisy, které mají šanci oslovit majitele vozidel hledající kvalitní servisní služby za příznivé ceny. Servisní koncept je určen jak neznačkovým, tak i značkovým autoservisům a je vhodný pro autoservis, který se nechce specializovat na žádnou konkrétní značku, a zároveň chce splňovat nároky trhu a držet krok s vývojem v autoopravárenství. Autorizovaná servisní síť AUTOFIT nabízí alternativní řešení pro řidiče, kteří nechtějí opravovat své vozy ve značkovém autoservisu, ale žádají prvotřídní kvalitu a spolehlivost, a to vše za optimální ceny. 

V AUTOFIT autoservisu lze provádět údržbu vozu i v záruce!!!

Servisní partneři AUTOFIT používají moderní diagnostickou techniku, dílenské vybavení, software pro komunikaci s vozidly a montují kvalitní náhradní díly. Automechanici absolvují pravidelná technická školení v KONCEPTU PROFESIONÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ a spolupracují s jednotlivými výrobci vozidel, aby informace o technických novinkách a změnách v oboru dostali přímo od výrobců vozidel.

Majitelé vozů všech značek získají v autoservisech AUTOFIT kvalitní a odborné služby:

 • inspekční prohlídky vozů všech značek,
 • diagnostika závad a opravy,
 • pravidelné servisní prohlídky a údržba vozů – i v záruce,
 • běžné mechanické práce (například výměna brzdových destiček a kotoučů, výfuků, tlumičů atd.),
 • výměna oleje – vynulování indikace servisního intervalu,
 • servis a údržba klimatizací,
 • pneuservis – možnost uskladnění pneumatik,
 • nastavování a seřizování světlometů,
 • opravy autoelektriky a elektroniky,
 • prodej a montáž náhradních dílů a příslušenství,
 • testování, prodej a montáž autobaterií,
 • speciální a odborné opravy,
 • příprava vozidel na STK,
 • odtahová služba.

Inspekční prohlídky vozů všech značek jsou realizovány v autoservisech AUTOFIT v předepsaných intervalech daných výrobcem vozidla. Pravidelnou údržbu je možné provádět i u vozů v záruce. Autoservisy využívají nejnovější software, který obsahuje veškeré informace pro jednotlivé modely vozidel.

V autoservisech AUTOFIT nabízí i sezónní kontroly vozidel (zimní období, letní období, prázdniny, klimatizace atd.). Tyto kontroly jsou spojeny společně s akcemi, které se v této síti autoservisů pravidelně konají.

Každá údržba v autoservisu je prováděna podle pokynů výrobce vozidla. Mechanik se zaměří na všechny části vozidla a udělá potřebné servisní úkony. Veškeré práce jsou prováděny vyškoleným personálem, který používá moderní technické vybavení, diagnostiku a technické informace.

V AUTOFIT autoservisech pracuje vyškolený personál pro všechny části vozidla. Každý autoservis má přístup k technickým informacím výrobců vozidel. K tomu slouží speciální technický software. Kromě toho řadí dlouholeté zkušenosti, moderní diagnostické vybavení a přístup k rozsáhlým technickým datům AUTOFIT autoservisy mezi experty v oblasti oprav vozidel. 

V  autoservisech se při údržbách a opravách používají originální nebo kvalitativně rovnocenné náhradní díly splňující blokovou výjimku 1400/2002. Díly jsou distribuovány prostřednictvím distribuční sítě TROST AUTO SERVICE TECHNIK, spol. s r.o., a to až pětkrát denně.

7.6.2011
n
o
v
i
n
k
y
Těšíme se na Vaši návštěvu

Těšíme se na Vaši návštěvu

Vážení zákazníci, neváhejte využít našich služeb, které poskytujeme vždy v profesionální kvalitě a s důslednou pečlivostí. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 
k
o
n
t
a
k
t
Obrázek obálky

V Podhájí 109
301 00 Plzeň

Obrázek telefonu

tel.: 603 243 664
mapa »

 
Zpět na domovskou stránku
specialista na vozy Citroën